Apie mane

Aš vardu Tomas Kravec. Esu mitybos specialistas. Gimiau ir užaugau Kauno mieste.

Skaityti plačiau

Mityba mane domina nuo pat paauglystės. Galiu drąsiai sakyti, jog tai mano aistra – erdvė, kurioje galiu save realizuoti, padėti žmonėms pagerinti sveikatos būklę, tapti energingesniems, išlikti jauniems, numesti svorio ar išlaikyti gerą sveikatą.

Aš tikiu, kad sveika mityba – tai pati geriausia prevencija nuo įvairių negalavimų. Taip pat supratau, kad nemažai įvairių negalavimų ar simptomų galima pašalinti pakeitus mitybą į daug sveikesnę ir kokybiškesnę

Dėl savo nežinojimo ir neišmanymo, kadaise ir pats turėjau įvairių sveikatos bėdų. Mane vargino nuolatinis skrandžio uždegimas, pilvo pūtimas, pasireikšdavo įvairiausios alergijos. Skundžiausi ir prasta odos būkle, silpnais dantimis, organizmui nuolat stigo vitaminų bei mineralų.

Neišmanydamas ko daugiau griebtis, vieną dieną tiesiog nusprendžiau lankyti sporto salę – norėjau būti geresnės nuotaikos, pagerinti jėgos parametrus bei tikėjausi, kad aktyvi fizinė veikla išspręs ir visas kitas problemas. Kitaip tariant, naiviai tikėjau, kad sportas ir tuo metu madinga stereotipiška mityba leis man ne tik pasijusti geriau, bet ir įgyti žinių.

Tačiau pasinėręs į sportinę mitybą ir svarmenų kilnojimą supratau, kad viskas nėra taip paprasta, kaip atrodė iš pat pradžių. Norint suvokti kaip, kada ir kokį maistą vartoti, reikia daug daugiau pasigilinti į žmogaus anatomiją – išsiaiškinti kaip veikia žarnynas, kepenys, inkstai bei kiti vidaus organai.

Suvokęs kaip mityba veikia mūsų savijautą ir emocinę būseną, nusprendžiau, kad noriu gilintis daugiau, noriu pažinti savo kūną labiau – sužinoti daugiau iš knygų ir įgytas žinias pritaikyti praktiškai. Taip prasidėjo mano kelionė į sveiką mitybą, kuri tęsiasi iki šiol.

Mityba domiuosi jau daugiau nei 17 metų. Paskutinius 10 metų konsultuoju žmones individualiai. Klientų rezultatai mane motyvavo sukurti „Mitybos Inžinerija” projektą, kurį galima rasti YouTube kanale, Facebook, Instagram ir kitose platformose. O 2021 metais išleidau pirmąją savo knygą , kurioje dalinuosi sveikos gyvensenos pagrindais.

„Mitybos Inžinerija”

Apie ką šis kanalas?