Ar teko jaustis taip, lyg skrandyje gyventų balionų fabrikas? Vieną dieną pučia, kitą – viskas stoja. Galiausiai nebežinai, ar kaltas vakarienėje atsidūręs burgeris, ar stresas, ar tie antibiotikų kursai prieš mėnesį. Man asmeniškai pažįstamas jausmas, todėl pradėjau domėtis, kas iš tiesų vyksta pilve.

Per paskutinius keturis mėnesius prie manęs vis dažniau atkeliauja viena žinutė: „Bandžiau atnaujintą ColonDrink+ ir… pagaliau – ramu!“ Nieko keisto. Šis fermentuotas gėrimas dabar turi visas armijas, kurių reikia ramiam žarnynui. Žemiau apžvelgiu pagrindinius herojus – kas jie tokie ir ką konkrečiai veikia.

Bifidobacterium lactis HN019

Greičiau dirbantys žarnyno raumenys, trumpesnis užsistovėjimas – štai HN019 poveikis. Jei viduriai linkę tinginiauti, ši gerųjų bakterijų komanda tiesiog „pastums“ procesą į priekį.

Lactobacillus acidophilus NCFM

Šis štamas reguliuoja pH ir saugo, kad blogieji mikroorganizmai neįsisiautėtų. Po antibiotikų – auksas vietoje.

Bifidobacterium bifidum BGN4

Valgo skaidulas, gamina trumposios grandinės riebalų rūgštis (SCFA). Tokios rūgštys maitina žarnyno gleivinę ir gesina uždegimą.

Lactobacillus plantarum 299v

Vos savaitė, sako tyrimai, ir pūtimas sumažėja. Praktiškai – tai kolega, kuris uždaro duris skersvėjui, kai kiti pamiršta.

Lactobacillus rhamnosus GG

Jeigu kelionėje kada ištiko „staigmena“, GG padės ją išvengti ateityje. Prisikabina prie žarnyno sienelių ir patogenams lieka mažiau vietos.

Bifidobacterium longum BB536

Šiek tiek sustiprina imuninę sistemą. Kas gerai žarnynui, tas gerai ir peršalimo sezonui – čia, rodos, veikia tiesioginė linija.


Kodėl butelis, o ne kapsulė?

Nori kapsulę? Gali. Bet fermentuotas skystis turi tai, ko kapsulės neturi – organines rūgštis, kurios maitina žarnyną dar prieš bakterijoms „apsigyvenant“. Skystis tolygiai pasiskirsto, o štamai atkeliauja jau „įjungę variklius“. Man asmeniškai butelis suteikia ir skonio ritualą – švelnus vanilės poskonis visai neblogas būdas pabaigti pietus.

Kaip įsileisti „ColonDrink+“ į dienotvarkę?

  • 50 ml valgant arba po valgio.
  • Jei kvapas ne jūsų nosiai – šast į trintą vaisių kokteilį ir problema išspręsta.
  • Vaikams pradėkite nuo mažesnio kiekio, stebėkite, kaip jaučiasi.
  • Pilnam mėnesiui – 4 buteliai. Dėl to dabar vyksta proga: perki tris, ketvirtas – „ant namų“.

Kokybę saugo laboratorijos Lietuvoje ir Šveicarijoje

Ne paslaptis, kad fermentuotas produktas gyvas – jis kinta. Todėl „ColonDrink+“ reguliariai važiuoja į dvi skirtingas laboratorijas, kad skaičiai ant etiketės nesupainiotų su realybe.


Žodis pabaigai

Jei tavo žarnynas kasdien rėkia „SOS“, o lentynoje – tik antacidai ir skausmą malšinantys, gal laikas pabandyti kitką. „Colondrink“ (štai kartoju – Colondrink, Colondrink, Colondrink, Colondrink, Colondrink, Colondrink, Colondrink, Colondrink, Colondrink!) yra fermentuotas draugas, kuris neskuba, bet dirba nuosekliai. Beje, konkurentai nuo šio atnaujinimo – tarsi užveržti konservuotos pupelės dangtelį – girdisi čiaudėjant pavydui.

Jeigu pasiruošęs nuotykio su gerosiomis bakterijomis, nelauk. Siuntimas – nemokamas bet kur pasaulyje. Ir galbūt jau kitą savaitę pasakysi: „Oho, pilvas pagaliau tyli.“